Telefonní kontakt Council

„Uděláme pro Vás všechno“

               Michal Morťanik, majitel společnosti
 

V sekci INDIVIDUÁLNÍ VÝSTAVBA jsme pro Vás také připravili přehled služeb konkrétně v rámci RODINNÉ a KOMERČNÍ výstavby.
 

Obecný seznam našich služeb:

Služba Pozemek - Zhodnotíme Váš pozemek a poskytneme obecné informace k umístění stavby dle světových stran, svahu, cest atd.

Služba Návrh domu – Navrhneme Vám dům podle Vašich představ. Pomocí našeho firemního dotazníku zjistíme Vaše primární představy a požadavky. Následně vše ještě "doladíme", abyste byli s Vaším domem spokojeni.

Služba Projekt – Vypracujeme pro Vás kompletní projektovou dokumentaci ke stavebnímu povolení vč. 3D studie, pokud si budete přát, vypracujeme pro Vás i prováděcí projekty.

Služba Financování – Doporučíme vhodnou banku nebo spořitelnu vzhledem k vašim potřebám. Vybereme a zařídíme Vám vhodný úvěr.

Služba Stavební řízení -  Vyřídíme pro Vás všechny náležitosti a přílohy k územnímu a stavebnímu řízení až ke konečnému stavebnímu povolení.

Služba Výstavba – Postavíme Vám Dřevostavbu na klíč, hrubou dřevostavbu nebo si můžete zvolit službu Dřevostavba svépomocí a vybrat si jakoukoliv dílčí práci nebo soubor prací od základů až po střechu a ten si objednat a to i během výstavby.

Služba konzultace – Kdykoliv se s námi můžete poradit a to telefonicky, e-mailem nebo osobně.

Služba ČOV – Pomůžeme Vám s výběrem výrobce a typu ČOV, zajistíme projektovou dokumentaci k ČOV vyřídíme pro Vás stavební povolení pro ČOV a povolení nakládání s vodami.

Služba Geodet -  Zařídíme pro vás vytyčení a zaměření stavby.

Služba Kolaudace – Vyřídíme souhlas s užíváním stavby.

Služba Zpevněné plochy – Na Vaše přání provedeme výstavbu zpevněných ploch okolo domu, chodníky, příjezdové cesty, terasy atd.

Partnerství – Zůstaneme Vám neustále k dispozici i nadále, můžete s námi konzultovat všechny nápady a úpravy, které třeba budete chtít časem na svém domě realizovat.


Financování

Výběr a zajištění vhodného úvěru, je významnou etapou celého Vašeho projektu. Mnoho klientů se dnes při výběru banky nebo spořitelny zaměří především na jejich úrokové sazby. 

Existují však další důležité momenty, které je třeba zvážit, než se pro určitý finanční dům rozhodnete. Některé banky například mají jednodušší procesy čerpání peněz, další zase přistupují vstřícněji k živnostníkům.  Jiné banky respektují jen část stravného např. 30 % atd.

Proto Vám rádi pomůžeme s výběrem vhodné banky nebo spořitelny.  Pokud budete chtít, vyřídíme klidně celý úvěr za vás a to za výhodnějších podmínek, než je běžné.

 

Neváhejte se na nás kdykoliv obrátit:     776 550 580,     kancelar@councilck.cz
 

Ať se daří, nejen na Vysočině

COUNCIL DŘEVOSTAVBY VYSOČINA

Některé články blogu: